PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104355}

Z miłości do Nancy

For the Love of Nancy
7,1 441
ocen
7,1 10 1 441
Z miłości do Nancy
powrót do forum filmu Z miłości do Nancy

Anoreksja....

ocenił(a) film na 10

Co myslicie o tym filmie wyrazcie opinie na ten temat moze macie jakies ogólne myslenie o anoreksji podzielcie sie tym z innymi niech kazdy wyzazi swoja opinie to pomaga...

ocenił(a) film na 10
sarahmg

Nie oglądałem niestety tego filmu, ale bardzo bym chciał go oglądnąć. Anoreksja to straszna choroba i nie wiem jak można z niej wyjść...Nie wyobrażam sobie tego.

Mateusz_xD

z anoreksją i bulimią (predzej czy pozniej sie połączy) albo sie przelamiesz i sie z nią rozstaniesz albo twoja "wierna przyjaciółka" wpakuje cie do piachu ; taka prawda. Przy czym samo wyjscie z niej to koszmar...a kazdy przybrany kilogram to katusze fizyczne i psychiczne.

sarahmg

zaslyszalam gdzies opinie, iz anoreksja to podswiadoma chec pozostania dzieckiem (brak kobiecych ksztaltow) z powodu obawy przed dorosloscia, obowiazkami. To chec kontrolowania czegos w swoim zyciu - czasem wydawac sie moze, ze to tylko i AZ zarazem nasza waga.
Zauwazam jednak, ze nasila sie trend do zostawania tzw. motylkami, czyli celowe wchodzenie w anoreksje. To juz nie ten caly proces zdrowego zywienia, potem liczenia kcal itd....teraz anoreksja jest jakby celem samym w sobie. Przedziwne i straszne...

ocenił(a) film na 8
MeMarie

Raczej na anoreksje cierpią kretynki które nie potrafią zaakceptować swojego ciała

giovanni50

Gówno prawda.

ocenił(a) film na 8
Anzelma112

Ale też takie co rodzina im mówi że są grube lub za dużo jedzą

giovanni50

Albo takie, które dietą odrywają się od chorej rzeczywistości, którą funduje im rodzina. Tu nie chodzi tylko o tuszę.

ocenił(a) film na 8
Anzelma112

Ja jeszcze dodam gówniane pisemka modowe

giovanni50

co za miałka dyskusja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones