PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196079}

Biegając z nożyczkami

Running with Scissors
6,7 7 410
ocen
6,7 10 1 7410
6,7 3
oceny krytyków
Biegając z nożyczkami
powrót do forum filmu Biegając z nożyczkami

dla mnie 9/10

ocenił(a) film na 9

i to właśnie lubię! Kiedy połowa opinii brzmi "beznadziejny" a drugie pół krzyczy "świetny".. wtedy muszę sprawdzić sam jaki jest rzeczywiście. Na szczęście nie był to czas stracony, a film uważam za rewelacyjny i śmiało dodaję do ulubionych. Pewnie ktoś zaraz zapyta o argumenty, no więc już mówię : moim zdaniem świetna gra aktorska, jak i dobór aktorów! świetna muzyka, przede wszystkim świetnie opowiedziana historia, wszystko razem tworzyło niezwykły KLIMAT tego filmu, a ja uwielbiam jak film mnie wciąga, a wręcz porywa, do takiego stopnia że czuję atmosferę tego domu, czuję doskonale wszystkie emocje. Ktoś wcześniej powiedział, że film jest "duszny, ciężki, przytłaczająco smutny" ? a ja się nie zgodzę... czasami rzeczywiście można pomyśleć "jezu, gdzie ja jestem..." albo "przecież to jedno wielkie wariatkowo" ale to mnie tylko bardziej wciągało i przekonywało, że film jest niezwykły. Wiadomo, że jeśli miał przedstawić, to co przedstawiał, to nie mógł być kolorowy jak American Pie, w końcu cała historia do najzabawniejszych nie należała. Ale nie był też przesadnie smutny i przytłaczający.. elementów humoru tez było sporo, czasami nawet czarnego humoru, jak chociaż "I don't eat a pussy" w ustach geja ;p Albo akcja z ołtarzykiem.. mi to bardzo smakowało i uważam, że pod tym względem też wszystko było na wysokim poziomie.. ;> podsumowując - film nie dla kazdego, dla mnie rewelacyjny ;> i pomyśleć, że wszystko na faktach... heh pozdro ;)

ocenił(a) film na 10
BazZz

Film jest dobry, jednakże książka jest jeszcze bardziej szokująca. Opisy tego, co się działo między Augustenem a Neilem w ,,łóżku'' są bardzo dosadne. Nie myślałem, że aż tak można opisać relacje gejów podczas seksu...

ocenił(a) film na 9
wojciech84

zgadzam się. Ksiązka jest rewelacyjna i czyta się ją świetnie.
Film mniej mi się podobał jednak był dobry! co tu dużo mówić :)
Świetnie dobrani aktorzy. Właśnie tak ich sobie wyobrażałam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones