PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=196079}

Biegając z nożyczkami

Running with Scissors
6,7 7 410
ocen
6,7 10 1 7410
6,7 3
oceny krytyków
Biegając z nożyczkami
powrót do forum filmu Biegając z nożyczkami

Kocham go

ocenił(a) film na 9

Uwielbiam ten film, początkowo myślałam, że będzie to kolejny bezsensowny film o wariatach, zrobiony niewiadomo po co. Ale się pomyliłam. To głęboki i wzruszający film, który mnie przeraził, zaciekawił, poruszył, zlasował mózg, doprowadził do łez. Aktorzy świetnie, przekonywująco zagrali, wpatrywałam sie w telewizor jak zahipnotyzowana. A najbardziej żal mi było Agnes i Natalie.

Bisexidryna

¡Claro que sí! ;P :) Na pewno świetny, muszę obejrzeć :)
"zlasował mózg" <- jeszcze bardziej? :P xD

Bisexidryna

Jednak nie "na pewno świetny". Muszę powiedzieć, że bardzo się rozczarowałam, film ciężki, nie poruszył mnie jakoś do głębi, w ogóle trudno zrozumieć przesłanie. Kilka razy miałam ochotę go wyłączyć. Długi, taki przygnębiający, w niektórych momentach nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Szczerze nie polecam na sobotnie popołudnia.

AnneElizabeth

a na niedzielne ?

MPD

Na niedzielne też nie. Szczerze mówiąc na żadne ;P

ocenił(a) film na 7
AnneElizabeth

Film rewelka. Jak ktoś nie lubi zaglądać w siebie i innych to i owszem nie polecam na żadną chwilę. Natomiast dla wszystkich osób z wrażliwością powyżej 3,5 film do oglądania o każdej porze (właśnie skończyłem).

ocenił(a) film na 9
Bisexidryna

jeden z moich ulubionych filmów. Świetna muzyka- scena z opowieścią o Terrance i zdjęcie sufitu- mmmm :)

Bisexidryna

Film bardzo mi się spodobał:) Nie rozumiem skąd tak niska ocena ,ale w końcu o gustach się nie dyskutuje..;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones